Kaksinkertainen V-palapari sangoilla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Karkaistua terästä, jännityksettömät ja pareittain hienohiotut.
Tasaisuuden ja rinnakkaisuuden toleranssi 0,01 mm. Eri syvyiset V-urakolot, 2 tukipintaa. Tukeva puristussanka, jossa T-kahvaiselle ruuville tarkoitettu kiinnitys työkappaleen kiinnittämiseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Prisma |
|---|---|
| Kaikki osat | Karkaistu |
| Kalibrointi | Hinta pyynnöstä |
| Akselin ⌀:lle | 6 - 33 mm |
| Paino per kappale | 0,85 kg |
| Leveys | 45 mm |
| Pituus | 70 mm |
| Korkeus | 40 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 447000 |
|---|---|
| EAN | 4045197205018 |