Kaksinkertaiset V-palaparit sangoilla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Karkaistusta erikoisteräksestä, jossa kaksi 90° prismaa. Sivu-, pääty- ja alapinnat on hiottu tarkasti oikeaan kulmaan prismoihin nähden.
Tasaisuuden ja rinnakkaisuuden toleranssi 0,004 mm
Etu
Voidaan käyttää myös makuuasennossa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Prisma |
|---|---|
| Kaikki osat | Karkaistu |
| Kalibrointi | Hinta pyynnöstä |
| Akselin ⌀:lle | 5 - 30 mm |
| Paino per kappale | 0.65 kg |
| Leveys | 58 mm |
| Pituus | 60 mm |
| Korkeus | 40 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 447050 |
|---|---|
| EAN | 4029713291853 |