Piirto-työntömitta
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Häikäisemättömät, mattakromatut lukemaosat. Hienojakoinen, selkeäkontrastinen asteikko. Kovametallipäällysteiset mittauspinnat piirtämistä varten.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Kalibrointi | A2 |
| Materiaali | Jaloteräs, INOX |
| Tuotetyyppi | Piirto-työntömitta |
| Pakkaus | kotelo |
| Syvyysmitta | tasainen |
| Viivan pituus | 150 mm |
| Varren pituus | 40 / 33 mm |
| Lukema | 0.05 mm |
| Asteikkojako | 1/20 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 446120 |
|---|---|
| EAN | 4946368111278 |