Piirtotyöntömitta
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Mattakromattu, selkeästi kaiverretulla asteikolla.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | analoginen |
| Kalibrointi | A1 |
| Pinta | mattakromattu |
| Materiaali | INOX |
| Tuotetyyppi | Piirtotyöntömitta |
| Pakkaus | Tukeva laatikko |
| Normi | Tehdasstandardi |
| Piirtoreunan pituus | 160 mm |
| Jaotus/luenta | 0.05 mm |
| Mittausalue | 0–300 mm |
| Virheraja | 100 µm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 446300 |
|---|---|
| EAN | 4045197204936 |