Merkitsemisviivain litteällä liukupalalla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Karkaistua alumiinia. Erittäin kova, naarmuuntumaton pinta. Helppolukuinen asteikko.
Mattakiillotettu pinta, jossa selkeästi kaiverrettu asteikko.
Tekniset tiedot
| Materiaali | Alumiini |
|---|---|
| Kaikki osat | Karkaistu |
| Kalibrointi | F8 |
| Tuotetyyppi | Piirtomitta |
| Jaotus/luenta | 0.05 mm |
| Viivan pituus | 200 mm |
| Piirtoreunan leveys | 40 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 446152 |
|---|---|
| EAN | 4067263117827 |