Säätöharppi litteällä liu’ulla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Mattakiillotettu pinta, jossa selkeästi kaiverrettu asteikko.
Tekniset tiedot
| Materiaali | Jaloteräs, INOX |
|---|---|
| Kaikki osat | Karkaistu |
| Kalibrointi | F8 |
| Tuotetyyppi | Piirtoharppi |
| Jaotus/luenta | 0.1 mm |
| Viivan pituus | 300 mm |
| Piirtoreunan leveys | 40 mm |
| Virheraja | 200 µm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 446150 |
|---|---|
| EAN | 4045197204912 |