Piirtomitta tangolla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Vankka, pyöreä mittatanko tarkalla mm-jaolla ja ohjausuralla. Piirtomitta vastelevyllä ja 1/10 noniuksella. Vaihdettavalla piirto-neulalla ⌀ 5 mm.
Tekniset tiedot
| Kalibrointi | A2 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Viivaimen pituus |
| ⌀ piirtopiikki | 5 mm |
| Jaotus/luenta | 0,1 mm |
| Viivan pituus | 300 mm |
| Virheraja | 150 µm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 445500 |
|---|---|
| EAN | 4045197204806 |