Yhdistetty harppi ja työntömitta kovametallikärjillä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tukevat, rinnakkaiset piirtojalat hienohiotuilla mittauspinnoilla. Liukukappale lukittavissa kiristysruuvilla.
Käyttötiedot
Piirtoon suoralla asetuksella ilman lisämittavälineitä.
Tekniset tiedot
| Materiaali | INOX |
|---|---|
| Kalibrointi | A2 |
| Tuotetyyppi | Harppi |
| Mittausalue | 200 mm |
| Varren pituus | 45 mm |
| Nonie | 1/10 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 458210 |
|---|---|
| EAN | 4045197206442 |