Yleismittauspöytä, suuri malli, graniitti 400 mm 400 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Timanttihienohiottu mittauspinta. Erittäin jäykkä ja massiivinen rakenne. Graniittilevy korkealaatuisesta ja erittäin kovasta luonnongraniitista.
Takimmaisen pitkän sivun reunassa T-urat kiinnitystä varten, jotka mahdollistavat pylvään siirtämisen ja kiinnittämisen, korkeussäädön sekä poikkivarren säädön; kromatut mittatangot. Reikä mittakellon kiinnikkeelle ⌀ 8 mm.
Pinnan tasaisuus ≤ 3 µm.
Huomautus
Huomioi, että toimituskulut lisätään.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Mittapöytä |
|---|---|
| Kalibrointi | D1 |
| Normi | DIN 876 |
| Testauspöytäkirja | Valmistajan testausraportti |
| Pylvään ⌀ | 35 mm |
| Pöydän pituus | 400 mm |
| Pöydän leveys | 300 mm |
| Suurin mittauskorkeus | 400 mm |
| Kapasiteetti | 300 mm |
| Paino | 44 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G442570400 |
|---|---|
| EAN | 2050001051141 |