Yleismittauspöytä 180 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kestävä valujalusta, suorakulm. mittauspöytä. Mittauspöydän pinta on karkaistu ja tarkkuushiottu ja siinä on pölyurat. Vankka, karkaistu tai kovakrom. pystypylväs, jossa jyrkkänous. kierre ja asetusmutteri. Karkaistu tai kovakromattu, vaakatasossa säädettävä poikkivarsi mittakelloille ja tarkk.mittakelloille. Mittakellonpidin ⌀ 8 mm, vaihdettavissa (10 h7 pyynnöstä).
Tasaisuus ≤ 16 µm.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Mittapöytä |
|---|---|
| Kalibrointi | D1 |
| Normi | konepajanormi |
| Pylvään ⌀ | 35 mm |
| Pöydän pituus | 180 mm |
| Pöydän leveys | 98 mm |
| Suurin mittauskorkeus | 180 mm |
| Kapasiteetti | 180 mm |
| Paino | 13 kg |
| Poikkivarren ⌀ | 22 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G442940180 |
|---|---|
| EAN | 4030234000114 |