Yleismittauspöytä mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kestävä valujalusta, suorakulm. mittauspöytä. Mittauspöydän pinta on karkaistu ja tarkkuushiottu ja siinä on pölyurat. Vankka, karkaistu tai kovakrom. pystypylväs, jossa jyrkkänous. kierre ja asetusmutteri. Karkaistu tai kovakromattu, vaakatasossa säädettävä poikkivarsi mittakelloille ja tarkk.mittakelloille. Mittakellonpidin ⌀ 8 mm, vaihdettavissa (10 h7 pyynnöstä).
Tasaisuus ≤ 16 µm.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Mittapöytä |
|---|---|
| Kalibrointi | D1 |
| Normi | konepajanormi |
| Pylvään ⌀ | 35 mm |
| Pöydän pituus | 215 mm |
| Pöydän leveys | 170 mm |
| Suurin mittauskorkeus | 175 mm |
| Kapasiteetti | 180 mm |
| Paino | 23 kg |
| Poikkivarren ⌀ | 22 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 442940 |
|---|---|
| EAN | 4030234000121 |