Vario-työpöytä, tummaharmaa eluplan-levy, siirrettävä, graniittilevyllä 1500 1500
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Siirrettävä mittausasema graniittilevyllä liikkuvaan käyttöön. Valitusta luonnonkivestä valmistettu mittaus- ja tarkastuslevy, tarkkuusluokka 0. Timanttihienohiottu tarkastuksia varten. Virheetön, homogeeninen rakenne. Taipuma- ja vääntöjäykkä. Täysin ruostumaton ja haponkestävä, alhainen lämmönjohtavuus.
Sisältää ruostumattoman M8-kierrepuslan. Työtaso Eluplan tumma, paksuus 50 mm; 2 mm paksu muovipinnoite, kulutusta ja iskua kestävä pinta. Pinnoite on antistaattinen ja erittäin kestävä heikkoja happoja ja lipeitä vastaan. Sitkeä ja kova pinta soveltuu erityisen hyvin herkille osille. Kaikissa reunoissa ABS-reunalista.
Siirrettävät tukijalat neliöputkesta, kummassakin 2 kuulalaakeroitua kiinteää ja kääntyvää pyörää ⌀ 125 mm, sileällä polyuretaanisella kulkupinnalla. Kääntyvä pyörä lukituksella pyörälle ja kääntökehälle. Takaseinät ja hyllytasot teräslevystä.
Maalaus
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikon etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Graniittilevyn ripustus antrasiitti RAL 7016, laatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035 (ei konfiguroitavissa).
Toimitussisältö
Sisältää graniittilevyn Gen. 0 630 x 400 mm, M8-kierrepuslan. Toimitetaan täysin koottuna.
Huomautus
Lisävarusteet löytyvät yritysvarustekatalogistamme osa 3.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | liikuteltava työpöytä |
|---|---|
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Rakenneversio | Teräsputkirakenne |
| Työpöydän korkeus | 850 mm |
| Levyn paksuus | 50 mm |
| Korkeus | 850 mm |
| Paino | 158 kg |
| Työtaso (paksuus) | 50 mm |
| Työtason pituus | 1500 mm |
| Työtaso (syvyys) | 750 mm |
| Tasaisuus | 0,007 mm |
| Pyöräalustan enimmäiskantavuus | 400 kg |
| Graniittilevyn pituus | 630 mm |
| Graniittilevyn leveys | 400 mm |
| Sarja | vario |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4313101500 |
|---|---|
| EAN | 4062406288105 |