Pieni mittapöytä 80 80
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Vankka valurautajalusta, tukeva mittapylväs ja jämäkkä pidike mittakellolle. Pöytäpinta on karkaistu, hiottu ja lapattu. Mittakellon pidike ⌀ 8 mm.
Pöytäpinnassa pölyura. Tukeva rakenne ilman hienosäätöä.
Pintatasaisuus ≤ 5 µm.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Mittapöytä |
|---|---|
| Kalibrointi | D1 |
| Normi | DIN 876/0 |
| Pylvään ⌀ | 24.4 mm |
| Pöydän pituus | 80 mm |
| Pöydän leveys | 80 mm |
| Suurin mittauskorkeus | 110 mm |
| Paino | 2.5 kg |
| Kokonaiskorkeus | 210 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G44293480 |
|---|---|
| EAN | 4045197551269 |