Pienoismittauspöytä 115
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Tukeva valujalka, jossa on vakaa mittauspylväs ja luja mittakellonpidin. Pöydän pinta on karkaistu, hiottu ja läpätty. Mittakellonpitimen ⌀ 8 mm.
Pöydän pinnassa pölyurat. Vankka malli ilman hienosäätöä.
Tasomaisuus ≤ 5 µm.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Mittaustaso |
|---|---|
| Kalibrointi | D1 |
| Normi | DIN 876/0 |
| Pylvään ⌀ | 28 mm |
| Pöydän pituus | 115 mm |
| Pöydän leveys | 98 mm |
| Suurin mittauskorkeus | 150 mm |
| Kapasiteetti | 135 mm |
| Paino | 7.1 kg |
| Kokonaiskorkeus | 284 mm |
| Poikkivarren ⌀ | 20 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G442930115 |
|---|---|
| EAN | 4030234000374 |