Pienoismittauspöytä
Styckpris:
327,96€
Tuotekuvaus
Malli
Tukeva valujalka, jossa on vakaa mittauspylväs ja luja mittakellonpidin. Pöydän pinta on karkaistu, hiottu ja läpätty. Mittakellonpitimen ⌀ 8 mm.
Pöydän pinnassa pölyurat. Vankka malli ilman hienosäätöä.
Tasomaisuus ≤ 5 µm.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Mittaustaso |
|---|---|
| Kalibrointi | D1 |
| Normi | DIN 876/0 |
| Pylvään ⌀ | 22 mm |
| Suurin mittauskorkeus | 100 mm |
| Kapasiteetti | 49 mm |
| Paino | 2.3 kg |
| Kokonaiskorkeus | 200 mm |
| Pöydän Ø | 50 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 442930 |
|---|---|
| EAN | 4030234000008 |