Pieni mittauspöytä 78 mm 78 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Vankka valurautajalusta tukevalla mittapylväällä, mittauspöytälevy, jossa 2 pölyuraa. Pöytäpinta on karkaistu, hiottu ja lapattu. Erittäin suuri mittausalue, tukeva mittakellokiinnitys ⌀mm yhtenä kappaleena, jossa rinnakkainen hienosäätö (4 mm säätövara).
Pinnan karheus ≤ 2 µm.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Mittauspöytä |
|---|---|
| Kalibrointi | D1 |
| Pylvään ⌀ | 22 mm |
| Pöydän pituus | 78 mm |
| Pöydän leveys | 78 mm |
| Suurin mittauskorkeus | 150 mm |
| Kapasiteetti | 62 mm |
| Paino | 4 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G44290078 |
|---|---|
| EAN | 4045197519085 |