Nivelöity mittateline vipuvertailukellolla HOLEX 120 mm 120 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
- Portaaton, mekaaninen keskuslukitus kaikille nivelille.
- Varren pituus = 40 mm suoraa kiinnitystä varten.
- Kiinnike vertailukellolle varren Ø 8 mm tai prismalle.
Toimitussisältö
Nro 359680 sisältäen HOLEX-vipuvertailukellon nro 436341 koko 0,4/40.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Mittateline |
|---|---|
| Kalibrointi | C5 |
| Toimintasäde | 120 mm |
| Mittakellolle, varren halkaisija | 8 mm |
| Kiinnitysvarren pituus | 40 mm |
| Väri | musta |
| Paino | 0,35 kg |
| Kokonaispituus | 128.5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G359685120 |
|---|---|
| EAN | 2050001077783 |