Nivelöity mittateline 120 mm 120 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Portaaton säätö, kaikkien nivelten mekaaninen keskuslukitus.
- Varren pituus = 40 mm suoraa kiinnitystä varten.
- Kiinnitys mittakellolle, varren ⌀ 8 mm tai prisma.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Mittausteline |
|---|---|
| Toimintasäde | 120 mm |
| Mittakellolle, varren halkaisija | 8 mm |
| Kiinnitysvarren pituus | 40 mm |
| Väri | musta |
| Paino | 0,35 kg |
| Kokonaispituus | 128.5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G359680120 |
|---|---|
| EAN | 7290003243136 |