Nivelöity mittateline 170 mm 170 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Portaattomasti säädettävä, kaikkien nivelten mekaaninen keskuslukitus.
- Varren pituus = 40 mm suoraa kiinnitystä varten.
- Kiinnike mittakellolle, varsi-⌀ 6 tai 8mm, tai prismaan.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Mittateline |
|---|---|
| Toimintasäde | 170 mm |
| Mittakellolle, varren halkaisija | 6 mm; 8 mm |
| Kiinnitysvarren pituus | 40 mm |
| Väri | musta |
| Paino | 0.35 kg |
| Kokonaispituus | 178 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G359682170 |
|---|---|
| EAN | 7290005394317 |