Mekaaninen magneettinen mittakellojalusta
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kaikkien nivelten mekaaninen keskuslukitus. Portaaton puristusvoiman säätö. Käännettävä magneettijalka, jonka pohjassa on V-ura. Jokainen asento toimintasäteen sisällä on saavutettavissa. Hienosäätö hyvällä vakaudella. Pidike mittakellolle, varren ⌀ 8 mm, tai prismalle.
Toimitussisältö
Magneettijalka nro 440868, koko 1.
Rakenne
Kaikkien nivelten mekaaninen keskuslukitus. Portaattomasti säädettävä puristusvoima. Kytkettävä magneettijalka, jonka pohjassa V-ura. Kaikki asennot toimintasäteen sisällä ovat saavutettavissa. Hienosäätö hyvällä jäykkyydellä. Pidike mittakellolle, karan ⌀ 8 mm tai prismakiinnitys.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Mittateline |
|---|---|
| Liitäntäkierre | M8 |
| Kapasiteetti | 350 mm |
| Magneettijalka, leveys | 50 mm |
| Magneettijalka, pituus | 64 mm |
| Magneettijalka, korkeus | 55 mm |
| Pitovoima n. | 800 N |
| Liitäntäkierteen sijainti | keskellä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 441100 |
|---|---|
| EAN | 4260180710137 |