Magneettinen mittakellojalusta, hienosäätö magneettijalassa
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Mekaaninen magneettinen mittakellojalusta mekaanisella keskuslukituksella. Kaikki kolme niveltä lukitaan yhdellä ainoalla kiertonupilla. Portaaton puristusvoiman säätö, erittäin vakaa. Pallonivelet mahdollistavat nopean ja helpon asettelun. Magneettijalka nupilla ja V-ura pohjassa.
Vakiopidin mittakellolle, kiinnitysvarrelle ⌀8mm ja pidinprismalle, magneettijalka hienosäädöllä.
Seliteteksti
Hienosäätö magneettijalassa
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Mittateline |
|---|---|
| Kapasiteetti | 178 mm |
| Magneettijalka, leveys | 30 mm |
| Magneettijalka, pituus | 40 mm |
| Magneettijalka, korkeus | 35 mm |
| Pitovoima n. | 320 N |
| Suurin kuormitus | 2,7 kg |
| Ohjausvarren pituus l1 | 56 mm |
| Ohjainvarren pituus l2 | 51 mm |
| Alempi liitäntäkierre | M5 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 441170 |
|---|---|
| EAN | 7290005397349 |