Turvamittakello
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Mitat DIN EN ISO 463 -standardin mukaan, kesäkuu 2006. Iskusuojatut tarkkuusmittakellot, turvamittakellot, iskusuojatut välyksellä. Erittäin kevyt ja tukeva rakenne pölysuojalla. Kiinnitystapin ⌀ 8 mm h6.
Tekniset tiedot
| Mittaustekniikka | analoginen |
|---|---|
| Tuotetyyppi | mittakello |
| Normi | Konepajanormi |
| Kalibrointi | C1 |
| Mittausalue | 0,5 mm |
| Mittausvoima | 0,4–1,4 N |
| Asteikon arvo | 0.01 mm |
| Mittapoikkeama MPE (mitta-alue) | 7 µm |
| Kotelon ⌀ | 55 mm |
| Normi | Konepajanormi |
| Välys | 3.5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 432053 |
|---|---|
| EAN | 4946368842431 |