Pieni tarkkuusmittakello
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pienet tarkkuusmittakellot tukevalla metallikotelolla, kiinnitysvarsi ⌀ 8 mm h6, karkaistu ja hiottu. Taulun ulkokehää voidaan kääntää osoittimen nollaamiseksi.
Mitat DIN EN ISO 463 -standardin mukaiset, painos kesäkuu 2006.
Erikoislisävaruste
Erikoisanturi nro 434900 / 4910 / 4915.
Tekniset tiedot
| Mittaustekniikka | analoginen |
|---|---|
| Tuotetyyppi | mittakello |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Normi | DIN 878 |
| Kalibrointi | C1 |
| Mittausalue | 3 mm |
| Mittausvoima | 0.8 - 1.2 N |
| Asteikon arvo | 0,01 mm |
| Lukema 1 osoittimen kierros | 0.5 mm |
| Mittapoikkeama MPE (mitta-alue) | 17 µm |
| Kotelon ⌀ | 28 mm |
| Normi | Pajastandardi |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 432500 |
|---|---|
| EAN | 4031452101690 |