Pieni tarkkuusmittakello, iskusuojattu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pienet tarkkuusmittakellot tukevalla metallikotelolla, kiinnitysvarsi ⌀ 8 mm h6, karkaistu ja hiottu. Kellotaulun ulkokehää voidaan kääntää osoittimen nollaamista varten.
Iskusuojattu.
Mitat DIN EN ISO 463 -standardin mukaiset, painos kesäkuu 2006.
Erikoislisävarusteet
Erikoisanturi nro 434900 / 4910 / 4915.
Tekniset tiedot
| Mittaustekniikka | analoginen |
|---|---|
| Tuotetyyppi | mittakello |
| Pakkaus | Tukeva laatikko |
| Normi | DIN 878 |
| Kalibrointi | C1 |
| Mittausalue | 3 mm |
| Mittausvoima | 1–1,4 N |
| Asteikon arvo | 0.01 mm |
| Lukema 1 osoittimen kierros | 0,5 mm |
| Mittapoikkeama MPE (mitta-alue) | 10 µm |
| Kotelon ⌀ | 40 mm |
| Normi | DIN 878 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 432550 |
|---|---|
| EAN | 4031452101553 |