Digitaalinen mittakello, luku 0,01 mm, 25 mm 25 mm
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Digitaalinen mittakello, jossa nollapisteen näyttö halutussa asennossa. Tukeva metallirunko, tarkkuuslaakeroitu liikkuva kara. 20000 h jatkuvaa käyttöä yhdellä paristolla.
Toimitussisältö
Sis. 1 paristo nro 081560, koko 357.
Erikoislisävarusteet
Datakaapeli nro 497080, vaihto- ja erikoismittakärki nro 434900; 434910; 434915.
Toiminto
IP42: Suoja vinosti tulevalta vedeltä (tippuvesi) enintään 15° kulmassa normaaliin käyttöasentoon nähden sekä suoja tunkeutuvilta vierasesineiltä, joiden ⌀ > 1 mm; työkaluja ja johtimia on kuitenkin pidettävä etäällä.
Rakenne
Digitaalinen mittakello, jossa nollanäyttö voidaan asettaa mihin tahansa asentoon. Tukeva metallirunko, tarkkuuslaakeroitu liikkuva kara. 20000 h yhtäjaksoista käyttöä yhdellä paristolla.
Toimitussisältö
Sis. 1 paristo nro 081560, tyyppi 357.
Lisävarusteet
Datakaapeli nro 497080, vaihto- ja erikoisanturi nro 434900; 434910; 434915.
Tekniset tiedot
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
|---|---|
| Tuotetyyppi | mittakello |
| Mittausarvomuisti | nolla-asennon kertaluonteinen asetus |
| Normi | Pajastandardi |
| Datalähtö | USB-liitäntä; Digimatic-liitäntä |
| Kalibrointi | C1 |
| Mittausalue | 25 mm |
| Mittausvoima | ≤ 1,8 N |
| Normi | Pajastandardi |
| Kiinnitysvartta ⌀ h6 | 8 mm |
| Silmukka mittakellon takapuolella | ei |
| Mittapoikkeama e mpe (mittausalue) | 0,02 mm |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 357 |
| Syvyys | 23 mm |
| Leveys | 38 mm |
| Pituus | 208 mm |
| Datalähtö | USB-liitäntä; Digimatic-liitäntä |
| Virheraja | 0,02 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G43409025 |
|---|---|
| EAN | 4946368131276 |