Digitaalinen mittakello, lukema 0,01 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Digitaalinen mittakello kompaktissa rakenteessa, kontrastikkaalla digitaalinäytöllä.
- Laskee suunnanvaihdon.
- Erittäin kapea runko.
Toimitussisältö
Sis. suojakannen lenkillä ja 1 pariston nro 081560, koko CR2032.
Erikoistarvikkeet
Vaihto- ja erikoisanturit nro 434900; 434910; 434915.
Tekniset tiedot
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
|---|---|
| Tuotetyyppi | mittakello |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Normi | Konepajanormi |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Kalibrointi | C1 |
| Mittausalue | 0 - 25 mm |
| Mittausvoima | 0,8 – 1,7 N |
| Kotelon ⌀ | 58 mm |
| Normi | Työpajastandardi |
| Silmukka mittakellon takapuolella | ei |
| Kotelon paksuus | 26 mm |
| Mittapoikkeama e mpe (mittausalue) | 0.035 mm |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 CR2032 |
| Vaihdettava näyttö | 0,0005 tuuma |
| Vaihdettava näyttö | 0.01 mm |
| Kiinnitystapin ⌀ h7 | 8 mm |
| Virheraja | 0.035 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 434004 |
|---|---|
| EAN | 4062406272500 |