Digitaalinen mittakello, lukema 0,001 mm, 12,5 mm 12,5 mm
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tesa technology
- Tuotenumero
- G43427112,5
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Digitaalinen mittakello, jossa asteikko- ja numeronäyttö (numerokorkeus 10 mm) sekä mekaaniset toleranssimerkinnät. Näyttö- ja painikeosa voidaan kääntää 270°.
Toiminto
Mittatila ABS/REL. Graafinen näyttö syötetyistä raja-arvoista. Automaattinen virrankatkaisu, PRESET-toiminto, datalähtö, vaihdettava mittaussuunta. Näppäimistö voidaan lukita.
Toimitussisältö
Sisältää 1 pariston nro 081560, tyyppi CR2032.
Erikoistarvikkeet
Datakaapeli nro 498950, vaihto- ja erikoiskärki nro 434900; 434910.
Toiminto
IP54: Suoja roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista ja suoja sisäisiltä pölykertymiltä (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuoja.
Rakenne
Digitaalinen mittakello, jossa asteikko- ja numeronäyttö (numerokorkeus 10 mm) sekä mekaaniset toleranssimerkinnät. Näyttö- ja painikeosa voidaan kääntää 270°.
Toiminto
Mittausasento ABS/REL. Syötettyjen raja-arvojen graafinen näyttö. Automaattinen virrankatkaisu, PRESET-toiminto, dataulostulo, vaihdettava mittaussuunta. Näppäimistö voidaan lukita.
Toimitussisältö
Sis. 1 paristo nro 081560, tyyppi CR2032.
Erikoisvarusteet
Datakaapeli nro 498950, vaihto- ja erikoiskärki nro 434900; 434910.
Tekniset tiedot
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
|---|---|
| Tuotetyyppi | mittakello |
| Normi | Verstasstandardi |
| Datalähtö | RS232C-liitäntä; USB-liitäntä |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Kalibrointi | C1 |
| Mittausalue | 12.5 mm |
| Mittausvoima | < 2 N |
| Kotelon ⌀ | 57 mm |
| Normi | Verstasstandardi |
| Kiinnitysvartta ⌀ h6 | 8 mm |
| Silmukka mittakellon takapuolella | ei |
| Kotelon paksuus | 27 mm |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 CR2032 |
| Vaihdettava näyttö | 0,00005 tuuma |
| Vaihdettava näyttö | 0.001 mm; 0.001 mm; 0.001 mm |
| Datalähtö | RS232C-liitäntä; USB-liitäntä |
| Virheraja | 0.004 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G43427112,5 |
|---|---|
| EAN | 7630041111200 |