Digitaalinen mittakello HCT Bluetooth®-toiminnolla, lukema 0,01 mm
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Suoritus
Digitaalinen mittakello kompaktissa rakenteessa ja selkeällä, digitaalisella näytöllä.
- Laskee suunnanvaihdon paluun.
- Erittäin siro kotelo.
Bluetooth® 5.0 -versio. Yhteensopiva lisävarusteena saatavan HCT- (Hoffmann Group Connected Tools) -sovelluksen kanssa. Saatavilla maksutta Androidille ja iOS:lle. Voidaan käyttää myös Human Interface Device (HID) -tilassa.
USB-C-liitäntä virransyöttöä varten.
Toimitussisältö
Sisältää kannen, jossa on silmukka, sekä 1 pariston nro 081560 kokoa CR2032.
Erikoistarvikkeet
Vara- ja erikoisanturit nro 434900; 434910; 434915.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Digitaaliset mittakellot sisä-/ulkopuoliseen mittaukseen.
- Teollisuus- ja yksityiskäyttöön.
- Käytä vain teknisten tietojen mukaisesti.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttövarmassa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Vältä tärinää, nykiviä liikkeitä, ravistelua ja iskuja.
- Älä käytä räjähdysvaarallisilla alueilla.
- Älä altista lamppua voimakkaalle kuumuudelle, suoralle auringonvalolle tai avotulelle.
- Avaa kotelo vain paristokannen kohdalta pariston vaihtoa varten.
- Älä tee omatoimisia muutostöitä.
Rakenne
Digitaalinen mittakello kompaktissa rakenteessa, kontrastikkaalla digitaalinäytöllä.
- Laskee suunnanvaihdot.
- Erittäin siro kotelo.
Bluetooth® 5.0 -versio. Yhteensopiva valinnaisen HCT- (Hoffmann Group Connected Tools) -sovelluksen kanssa. Saatavilla maksutta Androidille ja iOS:lle. Voidaan käyttää myös Human Interface Device (HID) -tilassa.
USB-C-liitäntä virransyöttöä varten.
Toimitussisältö
Sis. kansi silmukalla ja 1 paristo nro 081560, koko CR2032.
Erikoistarvikkeet
Vara- ja erikoisanturit nro 434900; 434910; 434915.
Tekniset tiedot
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
|---|---|
| Tuotetyyppi | mittakello |
| Pakkaus | Tukeva laatikko |
| Normi | Työpajanormi |
| Datalähtö | Bluetooth®-liitäntä |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuum |
| Kalibrointi | C1 |
| Mittausalue | 0–25 mm |
| Mittausvoima | 0,8–1,7 N |
| Kotelon ⌀ | 58 mm |
| Normi | Työpajanormi |
| Silmukka mittakellon takapuolella | ei |
| Kotelon paksuus | 26 mm |
| Mittapoikkeama e mpe (mittausalue) | 0,035 mm |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 CR2032 |
| Vaihdettava näyttö | 0,0005 tuuma |
| Vaihdettava näyttö | 0.01 mm; 0.01 mm; 0.01 mm |
| Langaton käyttö | HID (Human Interface Device); HCT-mobiilisovellus Android; HCT Windows -sovellus; HID (Human Interface Device); HCT-mobiilisovellus Android; HCT Windows -sovellus; HID (Human Interface Device); HCT-mobiilisovellus Android; HCT Windows -sovellus |
| Kiinnitystapin ⌀ h7 | 8 mm |
| Datalähtö | Bluetooth®-liitäntä |
| Sarja | HCT |
| DMC/SGTIN-koodi saatavilla | kyllä |
| Akkutyyppi | Nappiparisto |
| Nimellisjännite | 3 V |
| Virheraja | 0,035 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 434008 |
|---|---|
| EAN | 4062406735029 |