Digitaalinen mittakello Bluetooth, lukema 0,01 mm 25 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Vankka kotelo, jossa suuri näyttöalue. Virransäästötila ja automaattinen uudelleenkäynnistys, absoluuttijärjestelmä. Min/Max/Delta, toleranssi, muuntokerroin, AutoOff.
Mitan esiasetus (preset) mille tahansa arvolle. Kaksi referenssiarvoa voidaan tallentaa. Laskentasuunnan kääntö.
Yhteensopiva lisävarusteen HCT- (Hoffmann Group ConnectedTools) -sovelluksen kanssa. Saatavilla maksutta Androidille ja iOS:lle.
Toimitussisältö
Sis. 1 pariston nro 081560, tyyppi CR2032.
Erikoistarvikkeet
Datakaapeli nro 498948, nostovipu nro 434212, paristopaketti nro 404310, koko PACK.
Tekniset tiedot
| Vaihdettava näyttö | 0,001 mm |
|---|---|
| Kalibrointi | C1 |
| Mittausalue | 25 mm |
| Mittausvoima | 0,65–1,15 N |
| Kotelon ⌀ | 59,5 mm |
| Normi | Konepajanormi |
| Kiinnitysvartta ⌀ h6 | 8 mm |
| Kotelon paksuus | 32,9 mm |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 CR2032 |
| Vaihdettava näyttö | 0.001 mm |
| Langaton käyttö | HID (Human Interface Device); Valmistajan ohjelmisto; HCT-mobiilisovellus Android |
| Datalähtö | RS232C-liitäntä; USB-liitäntä; Bluetooth-liitäntä |
| Sarja | HCT |
| Virheraja | 0,004 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G40430025 |
|---|---|
| EAN | 7640125025309 |