Absoluuttimittakello Solar, lukema 0,001 mm, 12,5 mm 12,5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Absoluuttinen mittalaite Solar, lukema 0,00ToimintoIP42: Suojaus vinosti tulevaa vettä (tippuvesi) vastaan enintään 15° kulmassa normaaliin käyttöasentoon nähden sekä suojaus halkaisijaltaan yli 1 mm:n vieraiden esineiden tunkeutumista vastaan, mutta työkalut ja johdot on pidettävä etäällä.
Absoluuttimittakello Solar, lukema 0,001 mm
Tekniset tiedot
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
|---|---|
| Tuotetyyppi | mittakello |
| Mittausarvomuisti | nolla-asennon kertaluonteinen asetus |
| Normi | Verstasstandardi |
| Datalähtö | USB-liitäntä; Digimatic-liitäntä |
| Kalibrointi | C1 |
| Mittausalue | 12,5 mm |
| Mittausvoima | ≤ 1,5 N |
| Kotelon ⌀ | 59 mm |
| Normi | Verstasstandardi |
| Kiinnitysvartta ⌀ h6 | 8 mm |
| Kotelon paksuus | 29,2 mm |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Datalähtö | USB-liitäntä; Digimatic-liitäntä |
| Virheraja | 0,003 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G43407412,5 |
|---|---|
| EAN | 4946368631226 |