Kaari-/ulkomikrometri, 0,01 mm asteikko
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Hienohiotut, kovametallipinnoitetut mittapinnat.
Karkaistu ja hiottu mittakara; lukitus lukituslaitteella.
Räikkänupilla ja lämpöeristyssuojalla.
Toimitussisältö
Koosta 25–50 alkaen sis. 1 asetuspala.
Tekniset tiedot
| Mittaustekniikka | analoginen |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kaari-/ulkopuolimikrometri |
| Pakkaus | Tukeva laatikko |
| Tuntosäädin | ei |
| Normi | ISO 3611 |
| Eristyssuoja | kyllä |
| Kalibrointi | B2 |
| Mittarummun asteikko | 1/100 mm |
| Mittaussylinterin ⌀ | 30 mm |
| Mittarummun asteikko | 1/100 mm |
| Karan-⌀ | 8 mm |
| Kalibrointi | B2 |
| Mittausalue | 25–50 mm |
| Lukema | 0.01 mm |
| Normi | ISO 3611 |
| Lukema | 0,01 mm |
| Mittapoikkeama e MPE | ±2 µm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 420750 |
|---|---|
| EAN | 4045197203861 |