Sisämikrometri Holtest
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ruostumaton, kaikki luettavat osat heijastamattomasti kromatut. Mittarumpu hiilenmustalla asteikolla ja tuntonupilla.
Läpireikiin, mittapinnat karkaistua terästä.
Erikoistarvikkeet
Jatkeet nro 429010, tarkistusrenkaat nro 484030.
Tekniset tiedot
| Mittaustekniikka | analoginen |
|---|---|
| Kalibrointi | B6 |
| Mittarummun asteikko | 1/50 mm |
| Tuotetyyppi | 3-pisteinen sisämikrometri |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Normi | Pajastandardi |
| Lukema | 0,005 mm |
| Mittausalue | 125–150 mm |
| Mittaussylinterin ⌀ | 23 mm |
| Vakiomittasyvyys | 147 mm |
| Mitta a | 19.6 mm |
| Mittaussyvyys jatkeen kanssa | 297 mm |
| Virheraja | 0.01 mm |
| Kokonaispituus | 249 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 429000 |
|---|---|
| EAN | 4946368517780 |