Kampiakselitappi-vesivaaka 90x40 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Stiefelmayer
- Tuotenumero
- G46940090X40
- Varastotilanne
- 40kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Tukeva runko korkealuokkaisesta erikoisvaluraudasta, vasaralakkaus.
Pituus- ja poikittaissuuntainen V-profiili hiotussa pohjalevyssä.
Pituus- ja poikittaislibelli lasia.
Käyttötiedot
Käytetään pääasiassa moottoreiden kampiakselien ja kampitappien suuntaukseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kohdistusvatupassi |
|---|---|
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Normi | DIN 877 |
| Kalibrointi | H2 |
| Pohjalevyn pituus | 90 mm |
| Pohjalevyn pituus | 90 mm |
| Poikkivatupassin lukema | 0.8 mm/m |
| Pituuslibellin lukema | 0.1 mm/m |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G46940090X40 |
|---|---|
| EAN | 4045197207258 |