Tarkkuusvatupassi 200/2 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Stiefelmayer
- Tuotenumero
- G468800200/2
- Varastotilanne
- 133kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 877
Tarkkuus
1 = erittäin herkällä pituuslibellillä 0,02 mm/m.
2 = hyvin herkällä pituuslibellillä 0,1 mm/m.
4 = normaalin herkkä pituuslibelli 0,4 mm/m.
Rakenne
Vankka runko korkealaatuisesta erikoisvaluraudasta, vasaralakattu. Prismaattinen ja tasainen pohja, jossa kulmahienohiotut pysäytyspinnat (tärkeä esim. merkintä- ja linjaustöissä). Kaikki mittapinnat työstetty tarkasti libelliakselin suuntaisesti. Kumpikin, pituus- ja poikittaislibelli, lasia. Rungossa eristyskahvat sekä suojalasit libellien päällä.
Käyttötiedot
Pintojen, akselien, koneiden jne. linjaukseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kohdistusvesivaaka |
|---|---|
| Pakkaus | Tukeva laatikko |
| Normi | DIN 877 |
| Kalibrointi | H2 |
| Lukema | 0.1 mm/m |
| Pohjalevyn pituus | 200 mm |
| Tarkkuusluokka | 2 |
| Pohjalevyn pituus | 200 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G468800200/2 |
|---|---|
| EAN | 4045197207081 |