LED-käsistroboskooppi 476 476
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
LED-käsistroboskooppiRakenneSuuri säätötarkkuus ja vakaus dynaamisesti reagoivan säätönupin ansiosta. Suuri valoteho energiaoptimoidun kytkentäelektroniikan ja tehokkaan ksenonvälähdyslampun ansiosta. Muistitoiminto (viimeinen arvo tallentuu virran katkaisussa). Liipaisintulo välähdyssarjan synkronointiin. Jalustaliitäntä kotelossa. Akun käyttöaika yli 2 tuntia.
Käyttötiedot
Erittäin pienten kohteiden mittaus tai mittaus kohteista, joihin ei pääse suoraan käsiksi – ilman keskeytystä käynnissä olevaan toimintaan. Optimaalinen kierrosluvun mittaukseen ja suurtaajuudella liikkuvien osien tarkastukseen.
Toimitussisältö
Sis. kuljetuslaukku, laturi 4 maasovittimella ja liipaisinsignaalin pistokeliitin.
Rakenne
Korkea säätötarkkuus ja -vakavuus dynaamisesti reagoivan säätönupin ansiosta. Suuri valoteho energiaoptimoidun kytkentäelektroniikan ja tehokkaan xenon-välähdyslampun ansiosta. Muistitoiminto (viimeinen arvo tallentuu virran katkaisussa). Trigger-tulo välähdysjakson synkronointiin. Jalustaliitäntä kotelossa. Akku-/paristokäyttöaika yli 2 tuntia.
Käyttötiedot
Hyvin pienten kohteiden tai vaikeasti saavutettavien kohtien mittaamiseen – ilman keskeytystä käynnissä olevaan toimintaan. Optimaalinen kierrosnopeuden mittaamiseen ja suurtaajuudella liikkuvien osien tarkastukseen.
Toimitussisältö
Sis. kuljetuslaukku, laturi 4 maa-adapterilla ja trigger-signaalipistoke.
Tekniset tiedot
| Kalibrointi | I2 |
|---|---|
| Mittausalue | 30 - 12500 min-1 |
| Virheraja | 0,01 (± 1 merkki) % |
| Käyttölämpötila | 0 - 40 °C |
| Leveys | 65 mm |
| Pituus | 240 mm |
| Paino | 415 g |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Korkeus | 50 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 6 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081561 LR6 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G471200476 |
|---|---|
| EAN | 4029547001772 |