Digitaalinen kaltevuusmittari TECH
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kompakti ja vankka kotelo, mittauspinta anodisoitua alumiinia. Vaihtelevat kiinnitysmahdollisuudet T-urien, V-urien ja erikoismagneettijärjestelmän kautta. Valaistu digitaalinäyttö, joka kääntyy vaihtokohdan kohdalla.
Sisäänrakennettu varoitustoiminto, joka estää virhemittaukset. Näppäinlukitus, hold- ja referenssitoiminto.
Toimitussisältö
Sisältää säilytyslaukun.
Toiminto
IP65: Suojaus suihkuvedeltä kaikista suunnista ja suojaus pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Toimitussisältö
2 kpl paristoja nro 081561, koko LR6.
Rakenne
Kompakti ja vankka kotelo, mittauspinta anodisoitua alumiinia. Vaihtelevat kiinnitysmahdollisuudet T-uran, V-uran ja erikoismagneettijärjestelmän kautta. Valaistu digitaalinen näyttö, joka kääntyy vaihtoasennossa.
Sisäänrakennettu varoitustoiminto estää virhemittaukset. Näppäinlukitus sekä hold- ja referenssitoiminto.
Toimitussisältö
Sisältää säilytyspussin.
Tekniset tiedot
| Kalibrointi | H2 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kaltevuusmittari |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Mittausalue | 360 (4×90°) astetta |
| Lukema | 0,01 astetta |
| Elektroniikkamoduulin virheraja | 0,05 (0°; 90°); 0,2 (1°–89°) astetta |
| Tasaisuustoleranssi | 0.07 mm |
| Leveys | 32 mm |
| Pituus | 175 mm |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Korkeus | 70 mm |
| IP-suojausluokka | IP 65 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 467563 |
|---|---|
| EAN | 4005069191252 |