Digitaalinen kallistuskulmamittari CLINOBEVEL 1 USB
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Yleiskäyttöinen kaltevuusmittari absoluuttisiin ja suhteellisiin mittauksiin. Neljä tarkasti työstettyä mittauspohjaa mahdollistavat kaltevuuksien mittaamisen missä tahansa kvadrantissa. Vahvistettu, kovaanodisoidusta alumiinista valmistettu kotelo, roiskevesisuojattu. Kulma- ja kaltevuusnäytöllä.
Toimitussisältö
sis. kotelon.
Rakenne
Testiraporttien automaattinen luonti Clinosoft-ohjelmistolla.
Toimitussisältö
Lisäksi USB-datakaapeli ja Clinosoft-ohjelmisto.
Rakenne
Yleiskäyttöinen kallistuskulmamittari absoluuttisiin ja suhteellisiin mittauksiin. Neljä tarkasti koneistettua mittauspohjaa mahdollistavat kaltevuuksien mittaamisen missä tahansa kvadrantissa. Vahvistettu kotelo kova-anodisoitua alumiinia, roiskevesisuojattu. Kulma- ja kaltevuusnäytöllä.
Toimitussisältö
sisältää kotelon.
Tekniset tiedot
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kaltevuusmittari |
| Pakkaus | Kotelo |
| Mittausalue | ±45° |
| Leveys | 75 mm |
| Pituus | 100 mm |
| Korkeus | 35 mm |
| Lukema | 0,02 mm/m |
| Tarkkuus | 2+1 digitin askelarvo kaariminuuttia |
| Datalähtö | USB-liitäntä |
| Sarja | Clinobevel |
| Paino | 520 g |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 467555 |
|---|---|
| EAN | 7630041115321 |