Digitaalinen korkeudenmittalaite ja korkeuspiirtomitta
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Digitaaliset korkeudenmittalaitteet ja korkeuspiirtomitat hienosäädöllä. Tukeva jalusta, jossa hiottu alapinta.
Helppolukuinen LCD-näyttö. Piirtoneula kovametallikärjellä.
Toiminto
Nollaus missä tahansa asennossa.
Tiedon tallennustoiminto (HOLD).
ABS / INC / TOL ja SET.
Toimitussisältö
Sis. 1 paristo nro 081560, tyyppi 357, 1 kovametallinen piirtoneula nro 443851.
Tekniset tiedot
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Korkeusmittaus- ja piirtolaite |
| Normi | Tehdasstandardi |
| Kalibrointi | E1 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Mittapylvään poikkileikkaus | 23×6,1 mm |
| Piirtokorkeus | 300 mm |
| Jalkalevyn leveys | 90 mm |
| Jalkalevyn pituus | 135 mm |
| Kalibrointi | E1 |
| Virheraja | 0,05 mm |
| Lukema | 0.0005 tuuma |
| Lukema | 0.01 mm |
| Paino | 2,1 kg |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 357 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 443850 |
|---|---|
| EAN | 4045197204745 |