DUO-LOCK-jatke, kartiomainen, teräs, pitkä, sylinterimäinen varsi Dl12/20
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pinnoitettu optimaalista sisään- ja uloskutistusta varten.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kierteellisen jyrsimen pidin |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Suositeltu kiristysmomentti | 30 Nm |
| Duo-lock-liitäntä | DL12 |
| ⌀ d2 | 11.5 mm |
| Varren halkaisija ds | 20 mm |
| Kokonaispituus l | 200 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G220378DL12/20 |
|---|---|
| EAN | 4034221150073 |