DUO-LOCK-jatke kartiomainen, teräs, lyhyt SAFE-LOCK Dl12/16
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Pinnoite optimaalista sisään- ja uloskutistusta varten.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kierteellä varustetun jyrsimen pidin |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Suositeltu kiristysmomentti | 30 Nm |
| Duo-lock-liitäntä | DL12 |
| ⌀ d2 | 11,5 mm |
| Varren halkaisija ds | 16 mm |
| Kokonaispituus l | 80 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G220376DL12/16 |
|---|---|
| EAN | 4034221129581 |