DUO-LOCK Heavy Duty -jatke Cool Jetillä, teräs SAFE-LOCK Dl12
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
DUO-LOCK Heavy Duty -jatke Cool Jetillä, teräs SAFE-LOCKTekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kierteellisen jyrsimen pidin |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Suositeltu kiristysmomentti | 30 Nm |
| Duo-lock-liitäntä | DL12 |
| ⌀ d2 | 11.5 mm |
| Varren halkaisija ds | 20 mm |
| L2 | 6 mm |
| Kokonaispituus l | 67 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G220380DL12 |
|---|---|
| EAN | 4034221129826 |