Erittäin kovat sorvauspalat 1QP-EPGW040104 BX310 1QP-EPGW03X102 BX470
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6706849
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Ultra hard Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Teräpalat | |
| Pinnoite | |
| Leikkuusärmän materiaali | PCBN |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Superseokset / titaani | |
| KTT | 7998 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | BX470 |
| Lastunmurtajan tyyppi | FT-CBN |
| Päävapautuskulma (AN) | 11 astetta |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0080 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.075" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 0.141" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 75 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.055" |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.0012 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0039 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0012" |
| Pakkauspaino | 0.022 |
| Tuotetyyppi | Erittäin kovat sorvauspalat |
| Leikkausmateriaali | PCBN |
| Lastunmurtaja | FT-CBN |
| Materiaalille (värirengas) | vaaleanpunainen |
| Materiaalille (ensisijainen) | S - Superseokset |
| Laatu/tyyppi | BX470 |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6706849 |
|---|---|
| EAN | 4543885737204 |
| Valmistajan tuotenumero | 6706849 |