Vaihtoteräpala sorvaukseen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
KNUX 160410RKäyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | Oikea |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | KNUX 160410R |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | KNUX 160410R |
| Laatu/tyyppi | HB7140-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.65 mm |
| Kulmasäde | 1 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | KNUX 160410R |
| Syöttö f | 0.2 - 0.5 mm/k |
| Lastunmurtaja | 2.2 mm |
| Leikkuusyvyys ap max | 4 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120 - 440 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Roughingista viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 5 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | Oikea |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 251036 |
|---|---|
| EAN | 4045197779953 |