Vaihtoteräpala sorvaukseen Sp4019
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Kennametal
- Tuotenumero
- G260475SP4019
- Varastotilanne
- 435kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
DCMT 11T308Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | DCMT 11T308 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 11T308 |
| Laatu/tyyppi | SP4019 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | UNI |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 11T308 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.45 mm/k |
| Lastunmurtaja | 73 |
| Leikkuusyvyys ap max | 2,75 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 30 - 440 m/min |
| Laatu/tyyppi | SP4019 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhinnasta viimeistelyyn; Rouhinnasta viimeistelyyn; Rouhinnasta viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,2 - 4,5 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260475SP4019 |
|---|