Kääntöterä sorvaukseen Sp4019
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Kennametal
- Tuotenumero
- G260187SP4019
- Varastotilanne
- 15kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
CCMT 120404Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | CCMT 120404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 120404 |
| Laatu/tyyppi | SP4019 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | UNI |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 120404 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.45 mm/v |
| Lastunmurtaja | 73 |
| Leikkuusyvyys ap max | 4.25 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 30 - 440 m/min |
| Laatu/tyyppi | SP4019 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakoneistus viimeistelykoneistukseen; Karkeakoneistus viimeistelykoneistukseen; Karkeakoneistus viimeistelykoneistukseen |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2 - 5 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260187SP4019 |
|---|---|
| EAN | 2050001939081 |