GARANT Master Mute vaihtoteräpää Oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Porauspuomin varsi nro 264890; 264894 ja 264898.
Huomautus
Kaikkien vaihtoteräpäiden yhdistäminen kaikkiin pitimiin on mahdollista saman järjestelmän sisällä (GL, QC, DM).
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Oikea |
| Tuotetyyppi | Teräpää |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopivat kääntöterät | TC.. 16T3.. |
| Kokonaispituus l | 21 mm |
| Käyttö | Oikea |
| Järjestelmä | QC |
| Kosketuskulma | 93 astetta |
| ISO-koodi vaihdettavalle teräpäällä | STUCR |
| Varsi / koko | 20 mm |
| Sarja | Master Mute |
| Vaihtopalan ruuvi | 269023 2 |
| Min. halkaisija ⌀ | 26 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 15 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 264834 |
|---|---|
| EAN | 4251414902749 |