GARANT Master Mute poratangon varsi värinänvaimennettu 8×D
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toimitussisältö
Pelkistäjäadapteri jäähdytysnesteliitäntää varten.
Huomautus
Älä kiristä S-merkityltä alueelta!
Dmin = 1/2 varren halkaisija + H + keskiösiirto L3 teräpää.
Kätevä poratangon suuntaus sorvauspään nro 265001 avulla.
Tekniset tiedot
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 8×D |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Perusrungot sisäpuolisille teränpitimille |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Heilahdus | vaimennettu |
| Sarja | Master Mute |
| Sarja | Master Mute |
| Ei-asennettava alue s | 124 mm |
| Suositeltu kiristyspituus | 128 mm |
| Järjestelmä | QC |
| Asennusruuvisarja | 269026 1 |
| Sopivat vaihdettavat leikkuupäät | 264834; 264835 |
| Kokonaispituus l | 320 mm |
| Korkeapainepikakytkentäletku | 269207 |
| Pistoliitin jäähdytysnesteliitäntää varten | 269208 |
| Keskussiirtymä h perusrunko | 6 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 264890 |
|---|---|
| EAN | 4062406231194 |