GARANT Master Mute porauspuomin varsi tärinänvaimennettu 15×D
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Varsi kovametallivahvistettu.
Toimitussisältö
Supistusadapteri jäähdytysnesteliitäntään.
Huomautus
Älä kiristä S-merkityltä alueelta!
Dmin = 1/2 varren halkaisija + H + keskisiirto L3 teräpää.
Kätevä porauspuomin suuntaus sorvauspään nro 265001 avulla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Perusrungot sisäpuolisille teränpitimille |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Heilahdus | vaimennettu |
| Sarja | Master Mute |
| Sarja | Master Mute |
| Ei-asennettava alue s | 179 mm |
| Suositeltu kiristyspituus | 128 mm |
| Järjestelmä | QC |
| Asennusruuvisarja | 269026 1 |
| Kokonaispituus l | 544 mm |
| Korkeapainepikakytkentäletku | 269207 |
| Pistoliitin jäähdytysnesteliitäntää varten | 269208 |
| Keskussiirtymä h perusrunko | 6 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 264898 |
|---|---|
| EAN | 4062406773625 |