GARANT Master Mute vaihtoteräpää vasen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Porausvarren varsi nro 264890; 264894 ja 264898.
Huomautus
Kaikkien vaihtoteräpäiden yhdistäminen kaikkiin pitimiin on mahdollista saman järjestelmän (GL, QC, DM) sisällä.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Käyttö | Vasen |
| Tuotetyyppi | Teräpää |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 0702.. |
| Kokonaispituus l | 21 mm |
| Käyttö | Vasen |
| Järjestelmä | QC |
| Kosketuskulma | 93 astetta |
| ISO-koodi vaihdettavalle teräpäällä | SDUCL |
| Varsi / koko | 20 mm |
| Sarja | Päämykistys |
| Vaihtopalan ruuvi | 269023 1 |
| Min. halkaisija ⌀ | 24 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 13 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 264835 |
|---|---|
| EAN | 4251414902602 |