Vaihtopala sorvaukseen Sp4019
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Kennametal
- Tuotenumero
- G261383SP4019
- Varastotilanne
- 128kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
VCGT 110302Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtopala sorvaukseen |
| Usp1 | VCGT 110302 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCGT 110302 |
| Laatu/tyyppi | SP4019 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | UNI |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0,2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCGT 110302 |
| Syöttö f | 0.05–0.3 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | 62 |
| Leikkuusyvyys ap max | 1.75 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 30–440 m/min |
| Laatu/tyyppi | SP4019 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.15–3 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G261383SP4019 |
|---|---|
| EAN | 2050001939500 |